Model: Kingston KVR800D2S5/1G
Specifications
| Total Memory | 1GB |
| Number of Modules | 1 |
| Memory per Module | 1GB |
| Memory Type | DDR2 SODIMM |
| Speed Rating | PC2-6400 |
| Actual Speed | 800 MT/s |
| Latency | 5-5-5-15 |
| Voltage | 1.8 Volts |
| ECC | No |
| Registered | No |
| Heat Spreader | No |
Model: Kingston KVR800D2S5/1G
| Total Memory | 1GB |
| Number of Modules | 1 |
| Memory per Module | 1GB |
| Memory Type | DDR2 SODIMM |
| Speed Rating | PC2-6400 |
| Actual Speed | 800 MT/s |
| Latency | 5-5-5-15 |
| Voltage | 1.8 Volts |
| ECC | No |
| Registered | No |
| Heat Spreader | No |